Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Tükürük Bezinden Taş Çıktı

Malatya ili içerisinde boynundaki şişlik ve de ağrı sebebi ile özel bir hastaneye başvuruda bulunan Abdullah Durmaz’ın t

Tükürük Bezinden Taş Çıktı
19 Haziran 2016 - 11:44 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Malatya ili içerisinde boynundaki şişlik ve de ağrı sebebi ile özel bir hastaneye başvuruda bulunan Abdullah Durmaz’ın tükürük bezinde yer alan 3 santimetre çapındaki taş operasyon ile birlikte çıkartıldı.

Malatya ili içerisinde boynundaki şişlik ve de şiddetli ağrılar sebebi ile özel bir hastaneye başvuruda bulunan Abdullah Durmaz’ın (49) tükürük bezi içerisinde 3 santimetrelik büyüklüğünde bir taş çıkartıldı.
Boynunda büyük bir şişlik oluşan ve de şiddetli ağrılar yaşamakta bulunan Abdullah Durmaz, özel bir hastane bünyesindeki Kulak Burun Boğaz servisine başvuruda bulundu.

Tükürük bezi enfeksiyonu (Sialadenit) teşhisi konulmuş olan Durmaz’ın tedavisi esnasında Operatör Doktor Mehmet Zeki Özen tarafındanda hastanın tükürük bezinde taş bulunmakta olduğu açık bir şekilde belirlendi.

Gerçekleştirilen özel bir operasyon ile tükürük bezinden 3 santimetrelik çapında bir taş çıkartılan Durmaz, yeniden sağlığına kavuştu. Özen ayrıca, tükürük bezinde bu büyüklükte bir tane taşın nadir bir şekilde göründüğünü de belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER