Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Vodafone Arena Açıldı

Vodafone Arena Açıldı
10 Nisan 2016 - 19:03 'de eklendi ve 377 kez görüntülendi.

Törende konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu şunları söyledi:

Sayın Cumhurbaşkanım, saygıdeğer 11. Cumhurbaşkanım, Beşiktaş camiasının değerli mensupları, Sayın Başkan, tarihi bir gün. Çünkü kartal evine dönüyor. Herhangi bir sosyal topluluk gibi spor kulüplerinin de varlıklarını sürdürmesi için üç şart vardır. Birincisi sağlam bir gelenek. Hepimiz şahidiz ki Beşiktaş’ta bu gelenek var. Bir kere sembolü Selçuklu’nun da sembolü…

Cumhurbaşkanı: Parmakla gösterilen diğer niteliklerinin yanında…

Coşkulu bir taraftar da olmak biliyorsunuz, futbolcularımızın heyecanına heyecan katar hale getirirsek bu zaferlere Beşiktaş, çok daha büyük zaferler katacaktır.

Parmakla gösterilen diğer niteliklerinin yanında, centilmenliğiyle de akıllarda yer etmeye devam edecektir. Açılışını yaptığımız bu stat etkileyiciliğiyle tüm takımları kucaklayacağına inanıyorum. Beşiktaş‘ın bugünün de ve geleceğinde söz sahibi olan herkes için yeni bir dönem başlıyor. Böyle muhteşem bir stada sahip olmanın hakkını da Beşiktaş camiası verecektir. Tıpkı insanlar gibi mekanların da ruhunu olduğunu söylerler. Beşiktaşlıların, bu görkemli esere uygun bir performansı ve centilmenliği ortaya koyacaklarına yürekten inanıyorum.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER