Ogretmenler.ORG
gold home felsefe yazıları

Yeniden The Walking Dead

Telltale Games’in geliştirmiş olduğu The Walking Dead; The Game, 3. sezonu ile birlikte geriye dönüyor.

Yeniden The Walking Dead
15 Haziran 2016 - 12:00 'de eklendi ve 100 kez görüntülendi.

Telltale Games’in geliştirmiş olduğu The Walking Dead; The Game, 3. sezonu ile birlikte geriye dönüyor. Clementine’ın özel hikayesine kaldığımız yerden hiç ara vermeden devam edeceğiz.

Telltale Games’in yükselmesine neden olan en etkili ve de en önemli oyunlarından bir tanesi The Walking Dead; The Game’in en yeni sezonu, 12 Haziran 2016 gününde E3 2016’da gösterime sunuldu. Böylelikle de yeni sezon ile alakalı ilk tanıtım videosu, görseller ve de bilgiler geldi.

Yaklaşık olarak 1.5 yıldan beri kendini sessizliğe bürümüş olan The Walking Dead’in 2. sezondan bu zamana kadar firma yalnızca Game of Thrones; The Game, Minecraft; The Game ve de Tales from the Borderlands şeklindeki oyunlarına odaklanmış idi.

Bu zaman içinde de 3. sezonun geleceği onaylanmış olan The Walking Dead için geçtiğimiz yıl ise The Walking Dead; Michonne isimli mini oyun duyurulmuş ve dizi içerisinden de tanıyor olduğumuz Michonne’un geçmişini konu almış idi.

Serinin yazarlarından olan Robert Kirkman’ın da imzası yer alan bu yeni sezonda, Clementine’ın hikayesine kalmış olduğumuz yerden devam ediyor olacağız.

Shiftdelete’in yapmış olduğu haberine göre 2012 yılı içinde bütün bölümleri tamamlanmış olan The Walking Dead; Season 1’in, o yıl içerisinde piyasada yerini almış bulunan Diablo 3 ile birlikte Max Payne 3, Hitman; Absolution, Far Cry 3 ve Call of Duty; Black Ops 2 gibi büyük oyunlara karşın ayakta kalmayı ve de senenin oyunu olmayı başarmış idi. Ve hatta Adventure tarzındaki oyunların yükselişindeki en büyük etkenlerden biri olmuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER